Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Kelis i Brodki oraz Kalibra 44 i Steve’a NashaMamy dla was kolejne bilety na SeaZone Music & Conference w Sopocie (10-11 czerwca)

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie ludzi związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Uczestników czekają konferencje, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, a także oczywiście koncerty i imprezy klubowe.

W tym konkursie rozdajemy 6 wejściówek na koncert 10 czerwca oraz 6 wejściówek na koncert 11 czerwca.

W piątek 10 czerwca na deskach słynnego obiektu koncertowego wystąpią dwie nieszablonowe artystki – Kelis i Brodka. Koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee. Po nim na scenie pojawi się Krzysztof Zalewski.

W sobotę 11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie historia polskiego hip-hopu w pigułce. Na jednej scenie wystąpią: Steve Nash & Turntable Orchestra & gościnnie Paulina Przybysz oraz Wspólna Scena w składzie: Sokół, Kosi, Włodi, Stasiak, DJ Steez i Mr Krime a na koniec Kaliber 44.
Zachęcamy do przeczytania tekstu „8 najlepszych piosenek SeaZone Music & Conference”.

Aby wygrać bilet na SeaZone Music & Conference należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 7 czerwca. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku. UWAGA: Piszcie, na który dzień chcecie bilety

[infobox bg=”yellow” color=”black” opacity=”on” subtitle=”Jaki tytuł nosi nowa płyta Brodki?”]Pytanie konkursowe:[/infobox]

Wszelkie informacje o występach w Operze Leśnej, imprezach klubowych, panelach dyskusyjnych, warsztatach, pokazach, gościach konferencji dostępne są na stronie SeaZone oraz na Facebooku SeaZone Sopot.


Komentarze

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.