Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Kelis i BrodkiMamy dla was bilety na SeaZone Music & Conference w Sopocie (10-11 czerwca)

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie ludzi związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Uczestników czekają konferencje, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, a także oczywiście koncerty i imprezy klubowe.

W piątek, 10 czerwca 2016, na scenie Opery Leśnej (rzecz bowiem dzieje się w Sopocie) wystąpią Kelis, Brodka, Krzysztof Zalewski oraz Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee. 11 czerwca, czyli w sobotni wieczór, pojawią się Kaliber 44, Wspólna Scena oraz Steve Nash & Turntable Orchestra z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz.

W tym konkursie rozdajemy 4 wejściówki na wszystkie imprezy (włączając w to koncerty) SeaZone Music & Conference.Poniżej tracklista koncertu Kelis z ubiegłego roku:


„Millionaire”
„Trick Me”
„Breakfast”
„Till the Wheels Fall Off”
„Rumble”
„Cobbler”
„Lil Star”
„Get Along With You / Good Stuff / Glow”
„Milkshake”
„Friday Fish Fry”
„Forever Be”
„Jerk Ribs”
„Bounce (Calvin Harris cover)”
„4th of July (Fireworks)”

Zachęcamy do przeczytania tekstu „8 najlepszych piosenek SeaZone Music & Conference”.

Aby wygrać bilet na SeaZone Music & Conference należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 6 czerwca. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

[infobox bg=”yellow” color=”black” opacity=”on” subtitle=”Jak ma na imię syn Kelis i Nasa?”]Pytanie konkursowe:[/infobox]

Wszelkie informacje o występach w Operze Leśnej, imprezach klubowych, panelach dyskusyjnych, warsztatach, pokazach, gościach konferencji dostępne są na stronie SeaZone oraz na Facebooku SeaZone Sopot.


Komentarze

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.