Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Marka LaneganaMamy dla Was bilety na koncert Marka Lanegana, który odbędzie się 19 lutego w krakowskiej Fabryce.

Mark Lanegan przyjeżdża do Polski w ramach trasy promocyjnej albumu „Phantom Radio”. Z naszego krótkiego śledztwa wynika, że Mark Lanegan nie lubi rutyny. Praktycznie na każdym koncercie muzyk przedstawia nieco inną setlistę. Poniżej lista piosenek jakie zagrał 3 lutego w Rockefeller Music Hall w Oslo w Norwegii. Zapewne dużą część tych piosenek usłyszymy także podczas polskich koncertów.Zachęcamy do przeczytania naszego tekstu „11 najlepszych piosenek Marka Lanegana”.

Mark Lanegan Band
Wykonawcy: Duke Garwood | The Faye Dunaways | Mark Lanegan Band
Miejsce: Kraków, Fabryka
Data: 19 lutego 2015


Mark Lanegan Band
Wykonawcy: Mark Lanegan Band | Duke Garwood | The Faye Dunaways
Miejsce: WARSZAWA, Progresja
Data: 18 lutego 2015

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 15 lutego, w niedzielę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

[infobox bg=”yellow” color=”black” opacity=”on” subtitle=”Jaki tytuł nosi piosenka Screeming Trees, która trafiła na soundtrack filmu ‚Samotnicy’?”]Pytanie konkursowe:[/infobox]


Komentarze

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.