Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Skalpela

Skalpel fot. Ninja Tune/NajlepszePiosenki


Mamy dla Was dwa bilety na sobotni (7 lutego) koncert Skalpela w Krakowie w Fabryce

Skalpel przyjeżdża do Krakowa w ramach promocji ostatniej płyty zatytułowanej „Transit”. Album znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych płyt roku. My także doceniliśmy twórczość duetu z Wrocławia umieszczając ich kompozycję w podsumowaniu „17 najlepszych piosenek 2014 roku”. A dwa dni temu twórczość elektronicznego duetu zbadaliśmy dogłębnie w tekście „10 najlepszych piosenek Skalpela”.Poniżej setlista, którą Skalpel zaprezentował 26 października podczas koncertu w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapewne większość z tych piosenek zabrzmi także na koncercie krakowskim.

„Intro”
„Test Drive”
„Konfusion”
„Directions – Impro”
„Soundtrack”
„If Music”
„On the Road”
„Switch”
„Sea”
„Sigma”
Bis:
„Flying Officer”


Skalpel fot. Fabryka/NajlepszePiosenki.pl

Skalpel fot. Fabryka/NajlepszePiosenki.pl

Skalpel
Wykonawcy: Kfiatek | Mr Krime | Skalpel
Miejsce: Kraków, Fabryka
Data: 07 lutego 2015

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 4 lutego, we środę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się wytwórnia, w której duet Skalpel wydał debiutancką płytę?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.