Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncerty The NotwistMamy dla Was bilety na koncerty The Notwist w Warszawie (22 marca) i Krakowie (23 marca).

Niemiecka grupa The Notwist przyjeżdża do Polski po niezbyt długiej przerwie. Kapelę można było latem zobaczyć w Katowicach na OFF Festivalu, gdzie grupa promowała album „Close to the Glass”.Poniżej prezentujemy setlistę tamtego koncertu. Jaka to na festiwalach bywa nie było bisu i zestaw nie był zbyt rozbudowany. Na marcowych koncertach klubowych z pewnością usłyszymy więcej piosenek z repertuaru The Notwist.

Zachęcamy do przeczytania naszego tekstu „10 najlepszych piosenek The Notwist”.

The Notwist

Wykonawcy: Aloa Input | The Notwist
Miejsce: WARSZAWA, Proxima
Data: 22 marca 2015


The Notwist

Wykonawcy: Aloa Input | The Notwist
Miejsce: Kraków, Fabryka
Data: 23 marca 2015

Mecenasem konkursu jest firma Good Music Productions.

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 18 marca, we środę wieczorem. Bardzo prosimy poza odpowiedzią na pytanie podać także miasto, w którym koncert Was interesuje (bilety są podwójne). O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

[infobox bg=”yellow” color=”black” opacity=”on” subtitle=”Jak nazywa się miasto skąd pochodzą The Notwist?”]Pytanie konkursowe:[/infobox]


Komentarze

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.