Najlepsze piosenki rozdają płyty z soundtrackiem do filmu „Szybcy i wściekli 7”

"Furious 7" fot. Warner Music Poland/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was płyty z soundtrackiem do filmu „Szybcy i wściekli 7”.

Tak się składa, że właśnie dziś film „Szybcy i wściekli 7” znajduje się na 7 pozycji najbardziej kasowych filmów w historii . Do tej pory produkcja z Paulem Walkerem i Vinem Dieselem zarobiła 1156700000 dolarów (miliard sto pięćdziesiąt sześć milionów dolarów). Żeby przybliżyć te dość mało wyobrażalna kwotę – tyle mniej więcej wynosi budżet Wrocławia na 2015 rok.„Szybcy i wściekli 7” pobili m.in. rekord w najszybszym osiągnięciu bariery miliarda dolarów. Siódma część samochodowej sagi osiągnęła to w 17 dni, podczas gdy poprzedni rekordziści potrzebowali aż 19 dni (min. „Avengersi”).

Dość szczegółowo o soundtracku pisaliśmy w tekście „10 najlepszych piosenek z filmu ‚Szybcy i wściekli 7’. Poniżej wiec prezentujemy piosenkę „Ride Out”, którą wykonują Kid Ink, Tyga, Wale, YG i Rich Homie Quan. Kompozycja była jednym z singli promujących film, a akurat o niej nie napisaliśmy.


Aby wygrać płyty „Furious 7” należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 30 kwietnia. O formie przekazania płyt poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak brzmi nazwa kraju, w którym 'Szybcy i wściekli 7' zarobili najwięcej?

Sponsorem konkursu jest wspaniała i bardzo fajna firma Warner Music Poland.


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.