Adele – Easy on Me – Oczekiwanie zakończoneDekadę temu brytyjska wokalistka Adele stała się nagle jedną z największych gwiazd muzyki. Po kilku latach milczenia wraca z utworem „Easy on Me” i znowu robi furorę.

Albumy „21” i „25” zapewniły Adele status, o jakim marzy chyba każdy wykonawca. Ona już nie musi walczyć o uwagę słuchaczy, bo oni sami z niecierpliwością wypatrują jej nowej muzyki. Tak było i tym razem. Sześć lat po premierze „25” Brytyjka gotowa jest na muzyczny come back. Ten zwiastuje singlem „Easy on Me”.

Kto oczekiwał zmian i zaskoczeń, ten mocno się rozczaruje. Adele nie ma ochoty na definiowanie siebie na nowo. „Easy on Me” jest typową dla niej pop soulową balladą o sporym emocjonalnym ładunku. Jest nieźle, choć piosenka nie wypada świetnie w porównaniu z wieloma innymi singlami artystki. Nieco wieje nudą, a śpiew Adele momentami jest zbyt przekombinowany.

Adele w teledysku do nowej piosenki

Nowa piosenka zapowiada czwarty studyjny album piosenkarki. Płyta, co fanom udało się wydedukować już dawno temu, nosić będzie tytuł „30”. Jej tematyka kręcić się ma wokół rozwodu Adele z mężem. Premiera krążka przewidziana została na 19 listopada 2021 roku.

Jeśli chcecie wiedzieć, która ze starszych piosenek Adele należy do mojej czołówki, klikacie w ten link.

Adele – Easy on Me

Data premiery: 15 października 2021 roku
Autorzy piosenki: Adele, Greg Kurstin
Liczba odtworzeń na YouTube: 49 123 519


Adele - Easy On Me (Official Video)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze