Britney Spears – „Matches” – Najgorsza piosenka 2020 rokuZ Britney Spears dzieją się w ostatnich latach dziwne rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że z pewnym sentymentem sięgam po jej utwory. Jakiś czas temu swoją premierę miała piosenka, która u schyłku lat 90. zrobiłaby furorę.

W połowie grudnia z zaskoczenia ukazała się kompozycja „Matches”. Przecinają się w niej drogi dwóch sław lat 90. i początków lat dwutysięcznych. Mowa tu o Księżniczce Popu Britney Spears oraz boysbandzie Backstreet Boys.

Cóż to za wspaniały dzień… Przez ostatnie 20 lat proszono nas o możliwość takiej współpracy, a dziś jest ten dzień

wiadomość o takiej treści wysłali do swych fanów członkowie grupy. Co naprawdę o „Matches” myśli sama Amerykanka, nie do końca wiadomo. Wyraziła na Instagramie ekscytację, ale od dawna mówi się, iż wokalistka nie ma kontroli nad swoimi mediami społecznościowymi. Karierą chyba też nie, bo po czterech latach od premiery ukazuje się reedycja albumu „Glory”. Why?

Młodziutka Britney i chłopcy z Backstreet Boys – za swoich najlepszych lat

Potrafię sobie tylko wyobrazić, jak wielkie zamieszanie wiele lat temu wywołałaby premiera tej piosenki. Ona sama na pewno nie przeleżała w szufladzie zbyt długo, gdyż brzmi świeżo i współcześnie. Co nie znaczy, iż dobrze. W „Matches” jest coś uwierającego, choć przyznać muszę, że po którymś razie kawałek wpada w ucho. Niestety nie brzmi jak sen wychowywanych w latach 90. dzieciaków. I naprawdę żałuję, że o taką współpracę nikt nie pokusił się, gdy i Britney i Backstreet Boys byli na szczycie.

„Matches” nie przypadło nam do gustu, ale odsyłamy was do artykułu, w którym, dla odmiany, polecamy kilka kompozycji z repertuaru Spears.


Britney Spears featuring Backstreet Boys „Matches”

Data premiery: 11 grudzień 2020 roku
Autorzy piosenki: Michael Wise, Asia Whiteacre, Justin Tranter, Ian Kirkpatrick
Liczba odsłon na YouTube: 1 692 546

Britney Spears, Backstreet Boys - Matches (Audio)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze