Kali Uchis – Telepatía – Najlepszy tik tokowy hitNie rozumiem fenomenu aplikacji Tik Tok, ale kilka hitów wylansowała. Ostatnio swoje pięć minut ma Kali Uchis. Dziś przedstawimy wam utwór, który już stał się największym przebojem w jej dyskografii.

Tą kompozycją jest nagranie zatytułowane „Telepatía”. Piosenka zaczęła zdobywać coraz większą popularność w lutym 2021 roku, kiedy to odkryli ją użytkownicy Tik Toka i zaczęli wykorzystywać ją do swoich filmików. Ten nagły wzrost zainteresowania piosenką nie umknął uwadze samej Kali Uchis i jej teamowi, którzy zareagowali bez zbędnej zwłoki. Tym samym „Telepatía” stała się trzecim singlem promującym album “Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios)”.

A jeśli jesteście ciekawi, co artystka sama wrzuca na Tik Toka, zaglądajcie pod ten link.

Kolumbijska wokalistka podczas swojego pierwszego (i, jak na razie, ostatniego polskiego koncertu) – Open’er Festival 2018

Wybór miłośników aplikacji nie dziwi. Piosenka jest jedną z najlepszych propozycji wokalistki z jej nowego krążka. “Telepatía” jest sympatycznym, latin popowym nagraniem o rozmarzonej, przygaszonej produkcji. Inspiracją do napisania utworu była tytułowa telepatia. Kolumbijka wykorzystać ją chciała jako sposób do komunikowania się z osobą, która nie odwzajemnia jej uczuć.

Jakie jeszcze piosenki Uchis polecamy? Kliknij i się przekonaj.

Hiszpańskojęzyczny album „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios)” po swojej premierze nie cieszył się taką popularnością, co debiutancka płyta „Isolation”. Jednak nagły sukces przedstawianej kompozycji sprawił, że krążek wskoczył na 77. miejsce amerykańskiej listy bestsellerów Billboard 200. Sam singiel świetnie radzi sobie… na Litwie, gdzie zajmuje 9. pozycję. W UK utwór dotarł do 45. miejsce, natomiast w USA zatrzymał się póki co na 54. pozycji na Billboard Hot 100.

Kali Uchis – Telepatia

Data premiery: 18 listopada 2020 roku
Autorzy piosenki: Kali Uchis, Christina Chiluiza, Servando Primera, Manuel Lara, Albert Melendez, Marco Masis
Liczba odtworzeń na YouTube: 22 585 449


Kali Uchis – telepatía [Official Audio]


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze