Kylie Minogue featuring Robbie Williams – „Kids” – Najlepsza piosenka 2000 rokuGdy w połowie lat 90. Kylie pojawiła się u boku zespołu Nick Cave & The Bad Seeds w „Where the Wild Roses Grow”, świat był w szoku. Jej duet z innym rockmanem, Robbie Williamsem, był już mniejszym, ale nadal sporym zaskoczeniem. Wspominamy dziś ich muzyczne dziecko.

Wspólny utwór Kylie i Robbiego zatytułowany został „Kids”. Kompozycja trafiła zarówno na album „Light Years” Minogue, jak i płytę „Sing When You’re Winning” Williamsa. Pop rockowe nagranie daje niezłego kopa. Wyróżnia się z grona pozostałych, dance popowych piosenek, jakie Kylie przygotowała z myślą o „Light Years”. Co ciekawe „Kids”, napisane przez Robbiego, miało być solowym popisem artystki. Wokaliście tak jednak spodobało się jego dzieło, że zaproponował Minogue wystąpienie w duecie. Brytyjczyk maczał palce także w innych kompozycjach Kylie. Należą do tej grupy takie kawałki jak „Loveboat” i „Your Disco Needs You”.

Album „Light Years” ukazał się 25 września 2000 roku. Był powrotem Kylie do roztańczonych, beztroskich piosenek, od których trzymała się z dala w latach 90., gdy przedstawiała światu swoje indie oblicze.

Kylie Minogue featuring Robbie Williams – Kids


Data premiery: 25 wrzesień 2000
Autorzy piosenki: Robbie Williams, Guy Chambers
Liczba odsłon YouTube: 15 035 475

Robbie Williams and Kylie Minogue - Kids

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze