Madison Beer – Selfish – Najlepsza piosenka 2020 rokuMadison Beer, wokalistka odnaleziona w odmętach YouTube kilka lat temu przez Justina Bibera, wydała na początku roku debiutancki album. I jeśli nie chce wam się słuchać całości, może do zmiany decyzji przekona was ta piosenka.

Nieco ponad rok temu Madison rozpoczęła przygotowywać się do premiery pierwszego krążka. W Walentynki 2020 roku zaprezentowała światu singiel „Selfish”. Po przesłuchaniu w 2018 roku epki „As She Pleases” nie spodziewałam się fajerwerków. I owszem, nie było ich, ale zaskoczyła mnie dojrzałość młodej amerykańskiej wokalistki. Zamiast radiowego popu wybrała dla siebie pop akustyczny, delikatnie nawet podchodzący pod country.

Młodziutka Beer i jej „odkrywca” Justin Bieber

„Selfish” było drugim (po wydanym w styczniu 2020 roku utworze „Good in Goodbye”) kawałkiem zapowiadającym fonograficzny debiut Madison. Singiel całkiem nieźle poradził sobie w Europie, gdzie dotarł między innymi do 14. miejsca w Holandii, 18. w Szwecji i 53. w Wielkiej Brytanii.

Ciężko nie zauważyć, że w paru piosenkach (chociażby „Effortlessly”) zawartych na „Life Support” Beer inspiruje się Arianą Grande. Jeśli zaś chcecie posłuchać czegoś dobrego, za co na pewno odpowiada Grande, odsyłamy was tutaj.

Madison Beer – Selfish

Data premiery: 14 lutego 2020 roku
Autorzy piosenki: Madison Beer, Elizabeth Lowell Boland, Jaramye Daniels, Jeremy Dussolliet, Leroy Clampitt, Tim Sommers
Liczba odtworzeń na YouTube: 37 169 531
Liczba odtworzeń w Spotify: 194 188 092


Madison Beer - Selfish (Official Video)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze