Anna Calvi – „You’re Not Good” – Najlepsza piosenka

Anna Calvi fot. NajlepszePiosenki.pl


Kiedy pojawiła się informacja, iż Anna Calvi dołącza do ekipy odpowiedzialnej za muzyczną stronę serialu “Peaky Blinders”, wiadomym było, że na samym objęciu kurateli nad soundtrackiem się nie skończy. Brytyjska nagrała piosenkę, która potrafi zburzyć spokój każdego.

Kompozycja, którą Anna Calvi zarejestrowała, nosi tytuł “You’re Not Good”. Artystka więcej energii niż w warstwę tekstową włożyła w kombinowanie z aranżacją. Dzieje się sporo. Ciężkie, gitarowe motywy kontrastują z chwilami ciszy. Przytłaczające wokale pojawiają się obok szeptów. “You’re Not Good” jest jednym z najciekawszych kawałków w dyskografii Anny Calvi.

Soundtrack do serialu „Peaky Blinders” ukazał się w grudniu minionego roku. Na dwupłytowym wydawnictwie znajdziemy utwory takich artystów jak PJ Harvey (co ciekawe artystka zarejestrowała cover „Red Right Hand” Nick Cave and the Bad Seeds), Laury Marling, Radiohead, Queens of the Stone Age i Arctic Monkeys.

Anna Calvi – You’re Not Good

Out of my mind
Burn

Out of my mind
I burn

Anna Calvi – „You’re Not Good”
Data premiery: 12 listopada 2019
Autorzy piosenki: Anna Calvi
Liczba odsłon YouTube: 170 651
Liczba odsłon Spotify: 302 254

O Annie Calvi pisaliśmy też w tekstach „Najlepsze piosenki Open’er Festivalu 2019” oraz „24 najlepsze piosenki lipca 2018”


Anna Calvi – You're Not God (From 'Peaky Blinders' Original Soundtrack) (Official Audio)

Komentarze

Zuzanna Janicka

Autorka strony The-Rockferry, gdzie znajdziecie sporo recenzji i innych tekstów o tematyce muzycznej. Chociaż pisze o wielu wykonawcach, w gronie jej największych ulubieńców znajdują się Christina Aguilera, Fink, The National i Leonard Cohen.