Najlepsza piosenka: Daria Zawiałow – „Nie dobiję się do Ciebie”

Daria Zawiałow_fot. Piotr Porębski


Czy Daria Zawiałow jest stuknięta? Na pewno w teledysku do swego najnowszego singla „Nie dobiję się do Ciebie”. Zresztą, jedna z naszych ulubionych wokalistek, sama się do tego przyznaje.

Już się trochę osłuchaliśmy „Nie dobiję się do Ciebie”, więc nie obawiając się, że przemawia przez nas jakieś pierwsze zauroczenie, z czystym sumieniem możemy napisać, jak znakomita to piosenka i jak fajny, intrygujący teledysk jej towarzyszy. W sumie Daria Zawiałow nam trochę pomoże.Bit

Nie będziemy kłamać. Daria Zawiałow trochę nas zaskoczyła. Poszła w syntetyczne brzmienia, bity i dość niepokojący klimat. Niby jest skocznie, tanecznie, ale coś tam jeszcze się czai. Jest w tym fajny syntezatorowy błysk, ale jak to u Darii Zawiałow, odrobina rockowej drapieżności również.

Bit wymyślił producent nagrania, czyli Michał Kush.

Stuknięta dziewczyna

Klip jest… dziwny i mroczny. Kolorowy, ale w specyficzny sposób. Intrygująca fabuła to bez
wątpienia duży atut, ale tańcząca Daria Zawiałow i tak wygrywa.

– Scenariusz wymyśliłam ja, z drobnymi poprawkami i sugestiami Dominiki Podczaskiej – reżyserki – powiedziała nam Daria Zawiałow. – Chciałyśmy oddać klimat piosenki w tym obrazku. Miało być mrocznie, psychodelicznie. W końcu ten numer opowiada o stukniętej dziewczynie (śmiech).

Daria Zawiałow "Nie dobiję się do Ciebie"

Daria Zawiałow „Nie dobiję się do Ciebie”

Dziecko kukurydzy i polska Ameryka

Z uwagi na kolor włosów Darii Zawiałow i jej bieg nocą przez pole kukurydzy, trochę nam się
teledysk „Nie dobiję się do Ciebie” skojarzył z klasycznym horrorem… „Dzieci kukurydzy”. W ogóle jest w tym klipie dość amerykańsko…

– Zdjęcia do teledysku były realizowane w kilku miejscach – opowiada Daria Zawiałow. – Wszystkie te miejsca były naprawdę megaciekawe. Zaczynaliśmy na ”amerykańskim osiedlu”, które jest ulokowane tutaj u nas, w Polsce (śmiech). Te zdjęcia zajęły nam cały jeden dzień planu. Dzień później kręciliśmy w kinie Elektronik oraz w labiryncie wielkiego pola kukurydzy!

Zawsze nas zastanawiało, w jaki sposób w Hollywood wybierają to „właściwe” pole kukurydzy do
filmu. Czy są „castingi” na najbardziej „telegeniczne” pola kukurydzy? Czy jedne bardziej nadają się do kręcenia w dzień a inne w nocy? Niestety, nadal nie wiemy, jaki jest klucz, ale wiemy, że za wybór lokalizacji do klipu „Nie dobiję się do Ciebie”, w tym pola kukurydzy, odpowiadała Iza Kotapska – Oraszek.

Elektroniczna Daria Zawiałow

Nowy singel każe myśleć, że Daria Zawiałow na swym drugim albumie pozwoli sobie na mniejszy, a
może nawet większy flirt z muzyką elektroniczną. Z pewnego źródła wiemy jednak, że na nowym
krążku usłyszymy nie tylko syntezatory i bity.

– Druga płyta na pewno będzie troszkę bardziej elektroniczna niż ”A Kysz”, natomiast kochamy gitarowe i organiczne brzmienia – tego też nie zabraknie. Będzie eklektycznie 😉 – zapewnia Daria Zawiałow.
P.S.

Auto

Nie wiemy, co to za seksowna, stylowa, czarna fura czai się w teledysku „Nie dobiję się do Ciebie”, ale baaaardzo nam się podoba i zasługuje, byście też na nią zwrócili uwagę. Darii Zawiałow też się podoba to auto, choć podejrzanie lakonicznie o nim mówi. – Samochód był przypadkowym wyborem. Niemniej, sądzę, że jest cool! – skwitowała artystka.

Niestety, nie zaproponowano nam przejażdżki.

Daria Zawialow - Nie Dobiję Się Do Ciebie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze