„Trolle 2”: Najlepsze piosenki z filmu

Trolle 2 (Trolls World Tour) fot. Dreamworks/NajlepszePiosenki.pl


Justin Timberlake pracował nad soundtrackiem do filmu „Trolle 2” („Trolls World Tour”) przez rok. A że jak wiecie my kochamy Justina Timberlake’a, co najmniej tak jak Jessica Biel, będziemy Wam donosić o prawie wszystkich piosenkach z animacji o Trollach.

 okładka "Trolls World Tour"
„Trolle 2”

SZA, Justin Timberlake – „The Other Side”

Pierwszy singel z soundtracku do filmu „Trolle 2” („Trolls World Tour”) to kontynuacja poprzedniego trollowego przeboju, czyli kompozycji „Can’t Stop the Feeling”, która stała się wielkim przebojem. Za „The Other Side” odpowiadają Justin Timberlake, Max Martin, Ludwig Göransson, Sarah Aarons oraz Solana Rowe (SZA). Teledysk w reżyserii Daniela Russella nawiązuje do często stosowanego rybiego oka w klipach Hype’a Williamsa a lat 90. (Missy Elliott).

NAJLEPSZEPIOSENKI.PL polecają: Justin Timberlake: 8 najlepszych piosenek

Ta piosenka to typowy, lekko dyskotekowy (od disco z Studia 54, a nie dyskoteki Energy 2000) wciąż młody Justin (choć z zakolami). Na dodatek wspaniale okraszona ciepłym, miodowym głosem pięknej SZA. Retro inspiracje w może nie supernowoczesnej, ale jednak współczesnej formie, a przede wszystkim soczysta, ultrapozytywna energia. Coś do tańca i radosnego podrygiwania.


SZA, Justin Timberlake - The Other Side (From Trolls World Tour)

TROLLS WORLD TOUR | OFFICIAL TRAILER 2

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najtrafniejsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zespół Redemi

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania polskiej wersji piosenki z Trolli 2: „Masz głos” (oryginalnie „Just sing”) nagranej zdalnie przez dzieci i młodzież z całej Polski https://youtu.be/vTzdUojRFfM Jest to finał projektu zespołu Redemi. Piosenka oddaje klimat tego utworu i myślę że sens tego filmu.