„Trolle 2”: Najlepsze piosenki z filmu

Trolle 2 (Trolls World Tour) fot. Dreamworks/NajlepszePiosenki.pl


Justin Timberlake pracował nad soundtrackiem do filmu „Trolle 2” („Trolls World Tour”) przez rok. A że jak wiecie my kochamy Justina Timberlake’a, co najmniej tak jak Jessica Biel, będziemy Wam donosić o prawie wszystkich piosenkach z animacji o Trollach.

 okładka "Trolls World Tour"
„Trolle 2”

SZA, Justin Timberlake – „The Other Side”

Pierwszy singel z soundtracku do filmu „Trolle 2” („Trolls World Tour”) to kontynuacja poprzedniego trollowego przeboju, czyli kompozycji „Can’t Stop the Feeling”, która stała się wielkim przebojem. Za „The Other Side” odpowiadają Justin Timberlake, Max Martin, Ludwig Göransson, Sarah Aarons oraz Solana Rowe (SZA). Teledysk w reżyserii Daniela Russella nawiązuje do często stosowanego rybiego oka w klipach Hype’a Williamsa a lat 90. (Missy Elliott).

NAJLEPSZEPIOSENKI.PL polecają: Justin Timberlake: 8 najlepszych piosenek

Ta piosenka to typowy, lekko dyskotekowy (od disco z Studia 54, a nie dyskoteki Energy 2000) wciąż młody Justin (choć z zakolami). Na dodatek wspaniale okraszona ciepłym, miodowym głosem pięknej SZA. Retro inspiracje w może nie supernowoczesnej, ale jednak współczesnej formie, a przede wszystkim soczysta, ultrapozytywna energia. Coś do tańca i radosnego podrygiwania.


SZA, Justin Timberlake – The Other Side (From Trolls World Tour)

TROLLS WORLD TOUR | OFFICIAL TRAILER 2

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.