The Weeknd – Save Your Tears – Najlepsza piosenka 2020 rokuNie milkną echa występu The Weeknd podczas przerwy w finale rozgrywek Super Bowl, a wszystko wskazuje na to, że artysta jeszcze z nami zostanie. Ja już uzależniłam się od jego nowego przeboju.

Tym nagraniem jest piosenka zatytułowana „Save Your Tears”. Na singlu ukazała się w zeszłoroczne lato, lecz popularność zdobywa właśnie teraz. Prawdopodobnie wszystkim już osłuchał się numer „Blinding Lights” i mają ochotę na nowe kawałki od Kanadyjczyka. Kompozycja zajmuje obecnie 4. miejsce na liście Billboard Hot 100. I na pewno nie powiedziała ostatniego słowa.

The Weeknd jako ofiara operacji plastycznych – na potrzeby klipu Kanadyjczyk sprawił sobie całkiem nową twarz

„Save Your Tears” jest utworem z serii „tańczymy ze łzami w oczach”. Mocno inspirowana ejtisowym synth popem piosenka szybko wpada w ucho i zachęca do nieśmiałych podrygów, ale jednocześnie zawiera w sobie sporo emocji i melancholii. Nie mogło być inaczej – artysta kieruje słowa nagrania do osoby, która niegdyś pełniła w jego życiu ważną rolę, a z którą dziś niewiele go już łączy poza wyrzutami sumienia, że złamał jej serce.

I saw you dancing in a crowded room
You look so happy when I’m not with you
But then you saw me, caught you by surprise
A single teardrop falling from your eye

Pisaliśmy wcześniej o nie mniej udanej kompozycji wokalisty „Call Out My Name” z 2018 roku.

Występ The Weeknd podczas Super Bowl trwał kwadrans. Film dokumentalny, jaki o nim powstał, ma trwać aż półtorej godziny. Za jego reżyserię odpowiada Nadia Hallgren, która towarzyszyła artyście podczas przygotowań show. Nie znana jest jeszcze data premiery filmu.

The Weeknd – Save Your Tears

Data premiery: 20 marzec 2020 rok
Autorzy piosenki: Abel Tesfaye, Ahmad Balshe, Jason Quenneville, Karl Martin Sandberg, Oscar Holter
Liczba odtworzeń na YouTube: 152 989 929
Liczba odsłuchać w Spotify: 276 737 065


The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze