5 najlepszych cycków z „Gry o tron” + konkurs

Emilia Clarke fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl


Jeśli sama Emilia Clarke mówi, że cycki to dość ważna część „Gry o tron”, my nie będziemy udawać świętych ani z bezwzględną królową się spierać.

Kobiety z tego wspaniałego serialu robią na nas wrażenie i to że czasem odsłaniają piersi bardzo się nam podoba. Poniżej więc wybitnie subiektywne zestawienie najlepszych cycków z „Gry o tron”. A przy okazji konkurs, w którym można wygrać wspaniałe gadżety związane z serialem „Gra o tron” ufundowane przez HBO Polska.

Wybitni erotomani muszą wybaczyć, że w naszej ocenie wzięliśmy pod uwagę nie tylko walory cielesne naszych bohaterek, ale także ich ogólną urodę oraz charakter postaci. Bohaterki „Games of Thrones”, których nie lubimy, choćby były wyjątkowo ponętne szans na miejsce w rankingu więc nie mają. Trochę tak jak w życiu – to co naprawdę lubimy, podoba nam się najbardziej 🙂

5. Melisandre (Carice van Houten)

Carice Van Houten fot. HBO/NajlpeszePiosenki.pl

Carice Van Houten fot. HBO/NajlpeszePiosenki.pl

Najbardziej tajemnicza i złowroga postać „Gry o tron”. Scena, w której ognistowłosa rodzi demona to jedna z najbardziej przerażających chwil całego serialu. Nie można jej jednak odmówić ciekawej urody i pięknego ciała. Gdyby w zawodach wzięły udział same cycki, miałby duże szanse na zwycięstwo. Jej skłonność do chorobliwego monoteizmu dość nas jednak zniechęca. Warto może dodać, że sama Carice van Houten postulowała, by w filmie pojawiło się więcej męskiej nagości (część redakcji na pewno nie miałaby nic przeciwko – szczególnie gdyby chodziło o nagość Khala Drogo)

4. Talisa Maegyr (Oona Chaplin)

Wnuczka Charliego Chaplina, gdy spotkała się z żoną Charliego Chaplina (czyli swoją babcią, także Ooną Chaplin) miała kilka lat i… nie mówiła po angielsku. Trudno było więc o porozumienie. Oona Chaplin urodziła się bowiem w Hiszpanii a jej ojcem jest pochodzący z Chile filmowiec Patricio Castilla. Wróćmy jednak do bohaterki. Dzięki latynoskiemu pochodzeniu Talisa Maegyr to znów egzotyczna bohaterka. Nie dziwimy się, że Robb Stark zakochał się, gdy tylko ją zobaczył. Jak wszyscy wiemy złamanie danego słowa drogo go kosztowało, ale przynajmniej przed śmiercią był z osobą, na której naprawdę mu zależało. Onna ma nie tylko piękne piersi, ale równie apetyczny tyłek.

3. Shae (Sibel Kekilli)

Sibel Kekilli fot. HBO/NajlpeszePiosenki.pl

Sibel Kekilli fot. HBO/NajlpeszePiosenki.pl

Także Sibel Kekilli nakłaniała w mediach scenarzystów „Gry o tron”, by ci pokazali więcej nagich mężczyzn. Mamy nadzieję, że nie z tego powodu pozbyli się jej z serialu, bo bardzo lubiliśmy tę postać i zupełnie nie rozumiemy, czemu Tyrion Lannister musiał ją odesłać (kobieca część redakcji uważa, że po prostu dlatego, że był głupi). Jak przystało na przedstawicielkę najstarszego zawodu świata, Shae ma się czym pochwalić (nie mamy przecież na myśli wielkości). Sibel Kekilli jest z pochodzenia Turczynką (urodziła się w Niemczech) dlatego zapewne łatwo jej było zagrać „dziewczynę z zagranicznym akcentem”.


2. Ygritte (Rose Leslie)

Ygritte należy do tej grupy filmowych bohaterów, dla których honor i lojalność są ważniejsze niż miłość. Choć nasza bohaterka kochała Jona Snowa, to jednak chciała go zabić. Dla nas ważniejsze jest jednak to, że obdarzona piękną północną urodą i rudym włosem Szkotka pozbawiła Jona Snowa dziewictwa. Członek Nocnej Straży był wtedy na szpiegowskiej misji, ale jakoś nie żałujemy go z powodu tego poświęcenia. Piersi Dzikiej Ygritte bardzo nam się podobały, acz wielkimi fanami takich chudzielców nie jesteśmy.1. Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)

Emilia Clarke fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl

Emilia Clarke fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl

Pierwsze miejsce nie może należeć do nikogo innego. Matka smoków od samego początku zachwyca nas swoją urodą. Nasze zauroczenie miało swój początek, gdy Daenerys Targaryen wyszła nago z kąpieli. Trwa do dziś i nic w tej sprawie się nie zmieni. Niestety Emilia Clarke powiedziała ostatnio, że już jej nagiej w filmie nie zobaczymy. No cóż, takie jest prawo gwiazd.

Zachęcamy do przeczytania naszego tekstu „9 najlepszych piosenek inspirowanych serialem ‚Gra o tron'”.

Wśród prezentów, jakie mamy dla was dzięki wspaniałomyślności telewizji HBO Polska są: podkoszulki, kieliszki do wódki, podkładki pod kubki oraz podkładki pod myszki. Wszystkie gadżety związane są oczywiście z serialem „Gra o tron”, który można oglądać w telewizji HBO, w serwisie HBO On Demand oraz w witrynie HBO GO.

Aby wygrać gadżety promujące „Grę o tron” należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 15 maja. O formie przekazania nagród poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Podaj imię przynajmniej jednego bohatera 'Gry o tron', który pożegnał się już z serialowym życiem

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.