5 najlepszych piosenek z playlisty Baracka Obamy na 2021 rok

Barack Obama Playlista 2021 fot. NajlepszePiosenki.pl


Barack Obama tradycyjnie opublikował swoją letnią playlistę, a my wybraliśy z niej 5 najlepszych piosenek.

Nasza selekcja nie był zbyt skomplikowana. Posłuchaliśmy piosenek współczesnych (z lat 2020/2021), które były prezydent Stanów Zjednoczonych umieścił na swojej playliście i z tego zestawienia wybraliśmy pięć najlepszych. Nie było to zadanie wyczerpujące, bo Barack Obama nie tylko ma klasę, ale też znakomity gust muzyczny.

5. Masked Wolf – „Astronaut In The Ocean”

Ta akurat piosenka na playliście prezydenta Baracka Obamy nieco nas zaskoczyła ze względu na jej… prostotę. Niewątpliwie jest to kompozycja szybko wpadająca w ucho. Piosenka należy do grupy tak zwanych uśpionych hitów. Jej popularność nie pojawiła się po premierze, ale dopiero gdy została wydana po raz drugi po tym jak zaczęła zyskiwać popularność na TikToku. Harry Michael znany jako Masked Wolf, to Australijczyk o greckich korzeniach. „Astronaut In The Ocean” to tak naprawdę jego jedyny przebój.

Masked Wolf - Astronaut In The Ocean (Official Music Video)

4. Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic – „Leave the Door Open”

Dla nas jest to najlepsza piosenka 2021 roku, wiec nie ominęliśmy okazji żeby o niej przypomnieć. Pisaliśmy o niej już w tekście… „Najlepsze piosenki 2021 roku”.

Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic - Leave the Door Open [Official Video]

3. Jazmine Sullivan – „Pick Up Your Feelings”

Jeśli jeszcze przez jakieś dziwne zrządzenie losu nie znacie Jazmine Sullivan to najwyższa pora to nadrobić. 34-latka z Fildelfii, która sposobem śpiewania przypomina największe divy soulowe ma już na koncie
cztery albumy. Klasyczna kompozycja „Pick Up Your Feelings” pochodzi z ostatniej z nich, „Heaux Tales”.

Jazmine Sullivan - Pick Up Your Feelings (Official Video)

2. Rochy RD x Myke Towers x Nicki Nicole – „Ella No Es Tuya (Remix)”

Prezydent Brack Obama słucha różnej muzyki, ale na pewno nowe brzmienia latynoskie należą do jego ulubionych, co nas cieszy, bo my też uważamy, że dzieje się muzycznie wiele dobrego w tej części świata. Numer „Ella No Es Tuya” pochodzący z Dominikany Rochy RD wydał latem 2020 roku, ale dopiero gdy do remiksu zaprosił Myke’a Towersa z Portoryko i 20-letnią Argentynkę Nicki Nicole piosenka zdobyła ogromną popularność. Klip na YuTube ma ponad 140 milionów wyświetleń.


Rochy RD x Myke Towers x Nicki Nicole - Ella No Es Tuya (Remix)

1. Protoje – Switch It Up (Official Video) ft. Koffee

Nie żebyśmy byli jakimiś wielkimi fanami dubu i reggae, ale ten kawałek ma niesamowity urok. Oje Ken Ollivierre znany jako Protoje to 40-latek z Jamajki, który ma na koncie już z dziesięć albumów i mikstejpów. Wspomagająca go w tej fantastycznej piosence Koffee także pochodzi z Jamajki i ma lat 21. Dziewczyna naprawdę nazywa się Mikayla Simpson i ma na koncie jedną płytę, a raczej EP-kę zatytułowaną „Rapture”. Jest to dość znaczące wydawnictwo, bo Koffee dostała za nie Grammy w wieku 19 lat jako pierwsza kobieta w tej kategorii.

Protoje - Switch It Up (Official Video) ft. Koffee

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze