Demi Lovato – Dancing with the Devil – Najlepsza piosenka 2020 rokuW 2018 roku fani Demi Lovato – amerykańskiej wokalistki i aktorki znanej z filmów i seriali Disney’a – wstrzymali oddech. Ich idolka trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Dziś czuje się już dobrze i gotowa jest zmierzyć się z nieciekawą przeszłością.

Od miesięcy Lovato powoli podejmowała próby powrotu do życia zawodowego. Zachwyciła podczas gali rozdania nagród Grammy wykonaniem poruszającej ballady “Anyone”. Zaśpiewała hymn podczas finału Super Bowl. Prawdziwy szum wywołał jednak dokument “Demi Lovato: Dancing with the Devil”, w którym opowiedziała o swoim uzależnieniu. Jego ukazaniu się  towarzyszyła premiera pierwszej od 2017 roku płyty artystki.

Demi Lovato na planie dokumentu o samej sobie

It’s just a little white line, I’ll be fine/But soon that little white line is a little glass pipe/Tin foil remedy, almost got the best of me/I keep praying but I don’t reach the end of my life-time

Wydawnictwo, jak i sam dokument, promowane było utworem “Dancing with the Devil”. Popowa power ballada utrzymana jest w podnioślejszej, wręcz filmowej atmosferze przywodzącej na myśl muzyczne motywy przewodnie z filmów o agencie 007, Jamesie Bondzie. Jest jednak nagraniem niesamowicie osobistym i autobiograficznym. Lovato przyznaje się w nim bowiem do wszystkich swoich grzechów śpiewając o nadużywaniu alkoholu i substancji odurzających. w teledysku, jaki zrealizowano do utworu, leży w szpitalnym łóżku oraz przywołuje sceny z nocy, podczas której prawie straciła życie.

Inną piosenkę Lovato, „Kingdom Come”, polecamy w tym wpisie.

Demi Lovato – Dancing with the Devil

Data premiery: 26 marca 2021 roku
Autorzy piosenki: Demi Lovato, Mitch Allan, Bianca “Blush” Atterberry,John Ho
Liczba odtworzeń na YouTube: 14 212 872
Liczba odtworzeń w Spotify: 12 593 385


Demi Lovato - Dancing With The Devil

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze