Depeche Mode – bilety

pixabay.com


Depeche Mode – bilety na światową trasę koncertową są już w sprzedaży! Memento Mori będzie piętnastym studyjnym albumem zespołu, który zabrzmi na Memento Mori Tour 2023.

Depeche Mode

Depeche Mode to brytyjski zespół grający elektroniczny POP. Założony został w 1980 roku, a początkowy skład zespołu składał się z Dave’a Gahana (wokal), Martina Gore’a (instrumenty klawiszowe, gitara, wokal, głównego autora tekstów od 1981), Andy’ego Fletchera (instrumenty klawiszowe) oraz Vince’a Clarke’a (instrumenty klawiszowe).

Zespół zdobył uznanie zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych, gdzie kilkakrotnie plasował się na szczycie list przebojów. Twórczość Depeche Mode charakteryzuje się mroczną atmosferą, a teksty piosenek dotyczą często tematów takich jak samotność, ból czy niepewność. Zespół wydał 14 albumów studyjnych i sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie, co czyni go jednym z najbardziej znanych zespołów muzyki elektronicznej. Niektóre z ich największych przebojów to m.in. „Enjoy the Silence”, „Personal Jesus” i „Just Can’t Get Enough”

Depeche Mode bilety 2023

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode. Trasa koncertowa organizowanata będzie w wielu miastach na całym świecie, od Europy, przez Azję, po Amerykę Północną. Koncerty z pewnością będą pełne niesamowitych efektów wizualnych i dynamicznej energii, jak zawsze charakterystycznej dla Depeche Mode.


W tym roku, Depeche Mode koncert będzie można zobaczyć w Polsce, aż dwókrotnie! Depeche Mode bilety można kupić na 2 sierpnia 2023 (PGE Stadion Narodowy w Warszawie) oraz 4 sierpnia 2023 (Tauron Arenie w Krakowie).

Dla fanów, którzy nie mogli uczestniczyć w poprzednich trasach koncertowych zespołu, lub dla tych, którzy chcą ponownie przeżyć tę niezapomnianą atmosferę, jest to doskonała okazja, by zobaczyć Depeche Mode na żywo.

Depeche Mode koncert – Memento Mori Tour 2023

Trasa koncertowa będzie promować nadchodzący 15-sty studyjny album Memento Mori, który ukaże się wiosną 2023 roku.

Wokalista Depeche Mode, Dave Gahan, zapewnia, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, a studyjny album zespołu to swego rodzaju hołd dla Andy’ego Fletchera (założyciela i klawiszowca zespołu), który zmarł w 2022 roku.

Przez ponad 40 lat swojego istnienia, zespół zdobył rzesze fanów na całym świecie. Zawsze przyciągał uwagę swoim niepowtarzalnym brzmieniem, mrocznymi tekstami i dynamicznymi koncertami. Memento Mori World Tour 2023 to wyjątkowa okazja, by ponownie zobaczyć zespół na żywo i posłuchać jego największych przebojów.


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze