Fest Festival 2020: Najlepsze piosenkiBardzo nas cieszy, że zaczyna na Śląsku wyrastać konkurencja dla Open’era i Orange Warsaw Festiwal. Oto najlepsze piosenki Fest Festivalu 2020.

James Bay – „Hold Back The River”

Jamesa Baya doceniliśmy już w 2015 roku w tekście „5 najlepszych piosenek gwiazd 2015 roku” więc z pokorą odsyłamy do tamtego proroctwa.

James Bay – Hold Back The River (Official Music Video)

Left Boy – Get It Right

Left Boy to młody Austriak Ferdinand Sarnitz, który każe się teraz nazywać Ferdinand, ale większość jego twórczości powstała jeszcze pod pseudonimem Left Boy. Wiedeńczyk gra muzykę zdecydowanie do tańca więc z pewnością zafunduje na Fest Festivalu 2020 niezłą zabawę.

LEFT BOY – GET IT RIGHT

Sigrid – „Strangers” oraz „Schedules”

23-letnia Sigrid Solbakk Raabe, czyli Sigrid jest w naszych sercach już od jakiegoś czasu. Pisaliśmy o jej piosence „Strangers” w tekście „13 najlepszych piosenek gwiazd 2018 roku” a o „Schedules” w podsumowaniu „24 najlepsze piosenki lipca 2018”

Sigrid – Strangers (Official Video)
Sigrid – Schedules (Official Lyric Video)

Nothing But Thieves – „Amsterdam”

Nothing But Thieves byli już w Polsce razy kilka więc wiemy czego się spodziewać. Pisaliśmy o nich też już wcześniej. Kompozycję „Amsterdam” rekomendowaliśmy do zestawienia „21 najlepszych piosenek 2017 roku”.


Nothing But Thieves – Amsterdam (Official Video)

Denzel Curry – „CLOUT COBAIN | CLOUT CO13A1N”

„CLOUT COBAIN | CLOUT CO13A1N” to trzeci singel z trzeciego studyjnego albumu Curry’ego „Ta13oo”. Piosenka została napisana przez Curry’ego wraz z Julianem Grammem i Mikiem Hektorem. Raper opowiada o zmaganiach ze sławą i wspomina Kurta Cobaina, wokalistę Nirvany, który popełnił samobójstwo w wieku 27 lat.

Teledysk wyreżyserowany przez Zeva Deansa to najbardziej popularny klip rapera. Curry gra w nim kontrolowanego przez mistrza klauna, który zostaje zmuszony do samobójstwa.

Denzel Curry – CLOUT COBAIN | CLOUT CO13A1N

Fest Festival 2020
Gdzie: Park Śląski, Chorzów
Kiedy: 13-15 sierpnia 2020 roku
Organizator: Follow The Step
Wystąpią: James Bay, Denzel Curry, Left Boy, Nothing But Thieves, Sigrid


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.