Lana Del Rey – Arcadia – Najlepsza piosenka 2021 rokuCiężko w to uwierzyć, ale Lana Del Rey jest już z nami dekadę. W październiku 2011 roku zadebiutowała z singlem „Video Games”, a dziś prezentuje utwór „Arcadia”, który przypadnie do gustu fanom tamtej kompozycji. Tak przynajmniej artystka obiecuje.

Amerykańska wokalistka dopiero co wydała album „Chemtrails over the Country Club”, a już chwilę po jego premierze zaczęła mówić o nowym wydawnictwie. Początkowo „Blue Banisters” firmowała jako „Rock Candy Sweet”. Premiera płyty przewidziana jest na 22 października 2021 roku. Będzie to już siódmy krążek wydany przez nią pod szyldem Lana Del Rey.

Wokalistka na planie teledysku do nowego singla

Płytę zwiastują ju z cztery single: „Blue Banisters”, „Text Book”, „Wildflower Wildfire” i najnowsza piosenka „Arcadia”. Udało mi się ostatnio polubić tytułową piosenkę, lecz moje serce mocniej zabiło dla „Arcadii”. Lana miała rację mówiąc, że jeśli lubisz „Video Games”, polubisz i jej nowy utwór. Popowa ballada o baroque popowych naleciałościach i słodko-gorzkim wydźwięku jest jest osobliwym hołdem złożonym Los Angeles. To taki kawałek, którego słuchać się chce po zmroku w samym środku upalnego lata. Jest prościutko. Ale czy nie za to właśnie pokochaliśmy „Video Games”?

Mimo dobrych kontaktów z Jackiem Antonoffem, Lana zdecydowała się na nowych współpracowników. Powróciła do Zacha Dawesa, który wspomagał ją na „Norman Fucking Rockwell”. Nową znajomość zawiązała zaś z Mikem Deanem. Ma on na koncie prace przy albumach Seleny Gomez, Madonny i Angel Haze.

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z Laną Del Rey i nie wiecie, co warto poznać na początek, koniecznie klikajcie w ten link.


Lana Del Rey – Arcadia

Data premiery: 8 września 2021 roku
Autorzy piosenki: Lana Del Rey, Drew Erickson
Liczba odtworzeń na YouTube: 1  501 392

Lana Del Rey - Arcadia (Official Video)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze