Lindemann – Ich hasse Kinder – Najlepsza piosenka 2021 rokuTill Lindemann z Rammstein ostatnio nie próżnuje. Wokalista po kolejnym epizodzie w kapeli Lindemann postanowił skupić się na solowej karierze. Efektem tego jest piosenka, przy której ciężko się nie uśmiechnąć. Szczególnie, gdy często podróżujecie.

Z okazji Dnia Dziecka artysta opublikował nowy singiel zatytułowany „Ich hasse Kinder” (PL: Nienawidzę dzieci). Kompozycja stylistycznie nie odbiega od tego, co Till prezentował nam ze swoją macierzystą formacją. Jest głośno, jest porywająco, a hard rockowe brzmienia mieszają się z industrialnymi wstawkami. Jest i to, co w twórczości Niemców podoba mi się najbardziej – bardzo wyraźne wykonanie oraz tekst, który robi zamieszanie.

Lindemann w swoich utworach nigdy nie bał się śpiewać o rzeczach,które innym wokalistom nie przeszłyby przez gardło. W „Ich hasse Kinder” wchodzi w buty wszystkich tych, którzy mieli kiedykolwiek wątpliwą przyjemność podróżowania (w tym przypadku samolotem) w bliskim sąsiedztwie rozwydrzonych, hałaśliwych dzieci. A że wakacje za pasem…

Till na planie teledysku do Ich hasse Kinder

Nie mogło oczywiście obejść się bez teledysku, który także mógłby być szeroko komentowany. Niemiec od pewnego czasu wykazuje spore zainteresowanie Rosją i świetnie widać to w jego klipie. Za reżyserię obrazu odpowiada Serghey Grey, a w teledysku oprócz gromadki dzieciaków widzimy… zakrwawione popiersie Lenina.

Jeśli mało wam kontrowersyjnych kompozycji Niemca, polecam obczaić „Knebel” z 2019 roku.


Till Lindemann – Ich hasse Kinder

Data premiery: 1 czerwca 2021 roku
Autorzy piosenki: Sky Van Hoff, Till Lindemann
Liczba odtworzeń na YouTube: 8 521 024
Liczba odtworzeń w Spotify: 1
981 901

Till Lindemann - Ich hasse Kinder (Official Video)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze