Meghan Trainor – Last Christmas – Najgorsza świąteczna piosenkaWielki przebój zespołu Wham, „Last Christmas”, szybko stał się jedną z najpopularniejszych kompozycji jak bumerang wracających do nas przed Bożym Narodzeniem. Utwór doczekał się niezliczonej ilości przeróbek, a ja dziś postanowiłam przedstawić wam jedną z najgorszych.

Niby Święta to czas, gdy powinniśmy być radośni i pozytywnie patrzeć w przyszłość (tak, nawet w kończącym się 2020 roku), ale jedna rzecz spędza mi sen z powiek. A jest nią cover „Last Christmas” w wykonaniu amerykańskiej wokalistki Meghan Trainor. Artystka swoją interpretację hitu Wham umieściła na świątecznym albumie „A Very Trainor Christmas” i podjęła błędną decyzję. Narzekać można, że przebój zespołu George’a Michaela jest męczący i banalny, ale Meghan wzniosła go na nowy poziom. Od tego roku utwór jest także nieznośnie plastikowy i przerażająco pusty.

Żeby nie było, że mamy coś przeciwko Trainor, tu przypominamy zestawienie najlepszych piosenek 2014 roku, w którym się znalazła.

Jedno ze zdjęć promujących świąteczny album Meghan Trainor, „A Very Trainor Christmas”.

„Last Christmas” zasiliło szeregi albumu ‚A Very Trainor Christmas”. Płyta ukazała się pod koniec października 2020 roku i dotarła do 91. miejsca na Billboard 200. Na krążku Meghan umieściła nie tylko covery, ale i autorskie kawałki. Należą do nich piosenki o takich tytułach jak „My Kind of Present”, „I Believe in Santa” i „Naughty List”. Trainor pokusiła się także o przerobienie „My Only Wish” Britney Spears. Nie zabrakło i bożonarodzeniowych klasyków pokroju „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas”, „Winter Wonderland” i „The Christmas Song”.

„Last Christmas” grupy Wham ukazało się 3 grudnia 1984 roku. Przez długi czas piosenka była najczęściej granym świątecznym przebojem na Wyspach Brytyjskich w XXI wieku. Co ciekawe singiel na brytyjską listę hitów wraca co roku – obecnie znajduje się na 2. pozycji. Miejsce pierwsze okupuje zaś… ‚All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey.

Meghan Trainor „Last Christmas”

Data premiery: 30 października 2020 roku
Autorzy piosenki: George Michael
Liczba odsłon na YouTube: 1 963 907


Meghan Trainor - Last Christmas (Official Audio)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze