Pierce Brosnan – najlepsze role

Pierce Brosnan fot. Archiwum


Branża filmowa jest ogromna, a ilość genialnych produkcji jest szokująca.

Ale dobre produkcje nie zależą tylko od scenariusza czy reżysera, bardzo duży wpływ mają także dobrzy aktorzy. Jednym z nich jest Pierce Brosnan. Urodził się 16 maja 1953 roku w Irlandii, ale jest rozpoznawalny na całym świecie. Mężczyzna zagrał już w wielu produkcjach, a na pewno część z nich chociaż kojarzymy. Ale jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie dokładnie zagrał to sprawdź poniższą listę najlepszych filmów z jego udziałem.

Mamma Mia!

W filmie możemy poznać historię młodej Sophie, która wychowywana jest tylko przez matkę. Wkrótce młoda dziewczyna ma wyjść za mąż, a jej jedynym marzeniem jest to żeby jej ojciec pojawił się na ślubie. Niestety jest jeden problem… Sophie nigdy go nie poznała. Dziewczyna dowiaduje się, że ma trzech kandydatów na jej ojca, bo właśnie ich przed laty łączyło coś z jej matką. Sophie postanawia więc wysłać całej trójce zaproszenie na ślub. Ma nadzieje, że w ten sposób uda jej się rozwiązać zagadkę który z nich jest ojcem.

GoldenEye

James Bond ma nowe wroga, który jest śmiertelnie niebezpieczny. Jednak on musi się z nim zmierzyć w swojej misji. Przeciwnik Bonda kradnie tajny helikopter i najnowszą broń – „GoldenEye”. Broń jest dużym zagrożeniem i może wyrządzić wiele szkód. I właśnie taki zamiar ma nowy wróg Bonda, który chce z pomocą nowoczesnej broni zniszczyć cały zachodni świat. Jedyną osobą, która może temu zapobiec jest James Bond. W rolę Agenta 007 wciela się Pierce Brosnan. Bez wątpienia ta rola przyniosła mu bardzo dużą rozpoznawalność.


Sieć podejrzeń

Evan Birch z pozoru jest szczęśliwym mężczyzną, którzy wiedzie beztroskie życie. Jednak ma on również drugie oblicze – kobieciarza, który romansuje ze studentkami. Wszystko się zmienia, gdy ginie młoda kobieta. Wtedy Evan staje się głównym podejrzanym.  Dochodzenie w tej sprawie prowadzi lokalny detektyw. Śledztwo przedstawia profesora w złym świetle i mocno go obciąża. Na jaw wychodzą fakty, które wskazują na to, że Evan byłby zdolny do popełnienia zbrodni. Jak potoczą się losy profesora? Czy to rzeczywiście on zabił młodą kobietę?

Cudzoziemiec

Quan Ngoc Minh jest właścicielem niewielkiej restauracji w południowym Londynie. Życie mężczyzny diametralnie się zmienia, gdy jego córka ginie w zamachu terrorystycznym. Nie może on sobie poradzić z tragiczną śmiercią córki, więc postanawia dopaść sprawców. Mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko, aby znaleźć sprawców ataku. Jest on w stanie sięgnąć po terrorystyczne metody, dzięki którym mógłby wymusić na wiceministrze rządu Irlandii Północnej ujawnienie tożsamości sprawców. Ten pojedynek może zwyciężyć tylko jedna osoba. Czy zwycięzcą będzie Quan Ngoc Minh?

Ocalona

Kate Abbott pracuje w amerykańskiej ambasadzie w Londynie. Kobieta jest świadkiem zamachu bombowego i cudem unika śmierci. Jednak w miejscu ataku policja znajduje ślady, które wskazują na Kate. Kobieta postanawia uciekać, ponieważ jest uwikłana w zbrodnię , której nie popełniła i jest obserwowana przez policję i prawdziwych sprawców zamachu. Kate jest jedyną osobą, która może powstrzymać terrorystów, którzy planują zaatakować Time Square, ponieważ tylko ona zna ich plan. Jak potoczą się losy Kate? Czy uda jej się powstrzymać terrorystów?


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze