Sophie Ellis-Bextor – „True Faith” – Najlepsza piosenka 2020Brytyjka Sophie Ellis-Bextor w 2020 roku zamieniła zabawę na klubowych parkietach w imprezowanie w kuchni. Przygotowała płytę, do której i my możemy pobawić się, gdy nasze ulubione miejscówki są zamknięte.

W połowie listopada na sklepowe półki wjechał album „Songs from the Kitchen Disco”, który jest pierwszą składanką w karierze Sophie Ellis-Bextor. W ubiegłym roku wokalistka oddała wprawdzie w nasze ręce krążek zatytułowany „The Song Diaries”, lecz na jego potrzeby Sophie zarejestrowała raz jeszcze swoje utwory – tym razem z towarzystwem orkiestry. „Songs from the Kitchen Disco” to oryginały znane z płyt Brytyjki i kilka premierowych utworów, na które szczególnie mocno czekałam.

Domowa impreza w kuchni Sophie Ellis-Bextor

Najlepszą nowością bez wątpienia jest najbardziej zaskakująca kompozycja. Na warsztat artystka wzięła ejtisowy numer New Order. Traktujące o uzależnieniu od narkotyków “True Faith” w jej wykonaniu brzmi jeszcze ciekawiej niż oryginał. Nie jest przesadnie imprezowo, a i dyskotekowa kula lśni jakoś mniej niż zazwyczaj. Może właśnie to taki znak naszych czasów?

Co poza „True Faith”? Sophie Ellis-Bextor prezentuje nam swój muzyczny katalog i zabiera na przejażdżkę po dwóch dekadach swojej działalności w show biznesie. Zaczynamy od „Groovejet (If This Ain’t Love)” i „Take Me Home (A Girl Like Me)”. Następnie przypominamy sobie między innymi o „Music Gets the Best of Me”, „Me and My Imagination”, „Murder on the Dancefloor” i „Not Giving Up on Love”. Z innych premier warto zerknąć na „Crying at the Discoteque” i „My Favorite Things”.


A jeśli szukacie więcej dźwięków w klimacie disco, odesłać was możemy do artykułu o niezapomnianym przeboju Madonny, „Hung Up”.

Sophie Ellis-Bextor „True Faith”

Data premiery: 13 listopad 2020
Autorzy piosenki: Gillian Gilbert, Stephen Hague, Peter Hook, Stephen Morris, Bernard Sumner
Liczba odsłon na YouTube: 37 705
Liczba odtworzeń Spotify: 82 411

Sophie Ellis-Bextor - True Faith (Official audio)


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze