Billie Eilish słodkim bobasem i naburmuszoną gwiazdą. Wygraj książkę „O sobie”

Billie Eilish konkurs


Billie Eilish to gwiazda zupełnie inna niż wszystkie. Doskonale widać to w autobiograficznej książce „O sobie – Billie Eilish”.

  • Niezwykły fotograficzny album pełen intymnych, rodzinnych zdjęć
  • Życie nastolatki w świetle jupiterów, wielkie wyzwania dla młodej dziewczyny
  • Konkurs: Wygraj „O sobie – Billie Eilish”


Billie Eilish inna niż wszyscy

Wiele osób zapewne przewraca oczami i kpiącym tonem mówi: Po jednej płycie już wydała książkę”? A i owszem, ale książkę wyjątkową. „O sobie” to bowiem album zdjęciowy. Amerykanka wybrała fotki z rodzinnych albumów, dodała do tego nieco oficjalnych ujęć z koncertów czy sesji, tworząc swój unikatowy portret.

Normalna dziewczyna…

Gdybym była nastoletnią fanką artystki, byłabym najszczęśliwsza na świecie, mogąc wertować to wydawnictwo codziennie. Wokalistka bowiem wpuszcza nas do swego intymnego świata. Pokazuje bliskich, pokazuje rodzinną normalność, przyjaciół i niezwykłą więź z bratem Finneasem. Po serii uroczych i zabawnych zdjęć z okresu dziecięcego, które aż krzyczą „też byłam bobasem jak każdy”, wchodzimy jednak w karierę bardzo młodej artystki. I tu kończy się normalność, bo jednak mało kto w wieku 14 lat podpisuje kontakt płytowy.

Billie Eilish i jej foto album
„O sobie – Billie EIlish” fot. SQN

… i wielka gwiazda

Właśnie to stanowi o wyjątkowości wydawnictwa „O sobie”. Z jednej strony widzimy Billie jako zwyczajną dziewczynę. Ze swym psem, koleżankami, farbijącą włosy. Z drugiej jednak pozajemy blaski i – w niemałym stopniu – cienie sławy oraz ciężką pracę nastolatki. Kontuzje, wyczerpanie, złe dni, które przytrafiają się każdemu, acz niekoniecznie w trakcie trasy koncertowej. Widać też jak szybko się to wszytsko zmienia, jak dużo się dzieje w życiu tak młodej osoby.


Albumem „O sobie” nastolatnia gwiazda zdaje się mówić: „Hej, jestem zwyczajną dziewczyną, lubię jeździć na desce, wygłupiać się z przyjaciółkami i miałam sypialnię w plakatach Justina Biebera. Jestem zupełnie taka jak wy. Mój świat jest jednak zupełnie inny”.

Billie Eilish opowiada o sobie

Aby wygrać książki „O sobie – Billie Eilish” należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 23 lipca, tydzień przed premierą drugiej płyty Amerykanki „Happier Than Ever”. O formie przekazania nagród poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które podadzą (prawdziwego) maila przy logowaniu się do komentarzy.

Pytanie konkursowe:

Podaj imię przynajmniej jednej przyjaciółki Billie Eilish


Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najtrafniejsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wojciech Duś

Ja bardzo bym chciał wygrać te książkę. Przyjaciółka ma na imię Lisbeth.

FanBillie

Dorota

Agnieszka

Drew i Zoe

Diana

Drew

Sarah

Koleżanka nazywa się ZOE!!!

Juljulka

Zoe

Iga

Lana del Rey