Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Kelis i Brodki oraz Kalibra 44 i Steve’a Nasha

Kaliber 44 fot. Archiwum/Najlepsze Piosenki


Mamy dla was kolejne bilety na SeaZone Music & Conference w Sopocie (10-11 czerwca)

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie ludzi związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Uczestników czekają konferencje, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, a także oczywiście koncerty i imprezy klubowe.

W tym konkursie rozdajemy 6 wejściówek na koncert 10 czerwca oraz 6 wejściówek na koncert 11 czerwca.

W piątek 10 czerwca na deskach słynnego obiektu koncertowego wystąpią dwie nieszablonowe artystki – Kelis i Brodka. Koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee. Po nim na scenie pojawi się Krzysztof Zalewski.

W sobotę 11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie historia polskiego hip-hopu w pigułce. Na jednej scenie wystąpią: Steve Nash & Turntable Orchestra & gościnnie Paulina Przybysz oraz Wspólna Scena w składzie: Sokół, Kosi, Włodi, Stasiak, DJ Steez i Mr Krime a na koniec Kaliber 44.
Zachęcamy do przeczytania tekstu „8 najlepszych piosenek SeaZone Music & Conference”.

Aby wygrać bilet na SeaZone Music & Conference należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 7 czerwca. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku. UWAGA: Piszcie, na który dzień chcecie bilety

Pytanie konkursowe:

Jaki tytuł nosi nowa płyta Brodki?

Wszelkie informacje o występach w Operze Leśnej, imprezach klubowych, panelach dyskusyjnych, warsztatach, pokazach, gościach konferencji dostępne są na stronie SeaZone oraz na Facebooku SeaZone Sopot.


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.