Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Kelis i Brodki

Kelis for. Archiwum/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla was bilety na SeaZone Music & Conference w Sopocie (10-11 czerwca)

SeaZone Music & Conference to największe w Polsce spotkanie ludzi związanych z polską i międzynarodową sceną muzyczną. Uczestników czekają konferencje, seminaria, warsztaty, panele dyskusyjne, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, a także oczywiście koncerty i imprezy klubowe.

W piątek, 10 czerwca 2016, na scenie Opery Leśnej (rzecz bowiem dzieje się w Sopocie) wystąpią Kelis, Brodka, Krzysztof Zalewski oraz Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee. 11 czerwca, czyli w sobotni wieczór, pojawią się Kaliber 44, Wspólna Scena oraz Steve Nash & Turntable Orchestra z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz.

W tym konkursie rozdajemy 4 wejściówki na wszystkie imprezy (włączając w to koncerty) SeaZone Music & Conference.Poniżej tracklista koncertu Kelis z ubiegłego roku:


„Millionaire”
„Trick Me”
„Breakfast”
„Till the Wheels Fall Off”
„Rumble”
„Cobbler”
„Lil Star”
„Get Along With You / Good Stuff / Glow”
„Milkshake”
„Friday Fish Fry”
„Forever Be”
„Jerk Ribs”
„Bounce (Calvin Harris cover)”
„4th of July (Fireworks)”

Zachęcamy do przeczytania tekstu „8 najlepszych piosenek SeaZone Music & Conference”.

Aby wygrać bilet na SeaZone Music & Conference należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 6 czerwca. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak ma na imię syn Kelis i Nasa?

Wszelkie informacje o występach w Operze Leśnej, imprezach klubowych, panelach dyskusyjnych, warsztatach, pokazach, gościach konferencji dostępne są na stronie SeaZone oraz na Facebooku SeaZone Sopot.


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.