Najlepsze Piosenki rozdają bilety na koncert Placebo MTV Unplugged

Placebo fot. Universal Music Polska/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na pokazy koncertu Placebo MTV Unplugged. Konkretnie zapraszamy 25 listopada do Multikina Poznań 51 oraz do Multikina Wrocław Pasaż.

Koncert Placebo MTV Unplugged zarejestrowano w sierpniu 2015 roku w Londynie. 27 listopada dzieło pojawi się w sprzedaży w formatach CD, Double Vinyl, Picture Disc Vinyl, DVD i Blu-ray. 25 listopada w kinach w całej Polsce odbędą się pokazy tego właśnie koncertu.Podczas MTV Unplugged Placebo wykonali następujące utwory:
„Jackie”
„For What It’s Worth”
„36 Degrees”
„Because I Want You”
„Every You Every Me” (Feat. Majke Voss Romme Aka Broken Twin)
„Song To Say Goodbye”
„Meds”
„Protect Me From What I Want” (Feat. Joan As Police Woman)
„Loud Like Love”
„Too Many Friends”
„Post Blue”
„Slave To The Wage”
„Without You I’m Nothing”
„Hold On To Me”
„Bosco”
„Where Is My Mind?”
„The Bitter End”

Poniżej przedsmak w postaci kompozycji „Bitter End”


Szczegółowe informacje o wydawnictwie można znaleźć na oficjalnej stronie Placebo.

Pokazy „Placebo MTV Unplugged” odbędą się 25 listopada o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż , Rybnik , Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Silver Screen Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Olsztyn.

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Prosimy pamiętać, że mamy tylko bilety do Poznania i Wrocławia a przy odpowiedzi proszę zaznaczyć miasto jakie Was interesuje. Laureatów wylosujemy 23 listopada, w poniedziałek. O formie przekazania zaproszeń poinformujemy po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Gdzie urodził się Brian Molko?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.