Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert Zoot Woman

Zoot Woman - Plakat Koncertowy fot. Go Ahead/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na koncert Zoot Woman, który odbędzie się 20 stycznia w Hybrydach w Warszawie.

Na pewno znacie jednego z członków Zoot Woman, a dokładnie, znacie jego prace. Stuart Price, bo o nim mowa, to wzięty producent, który pracował z Madonną („Confessions on a Dance Floor”), Britney Spears, Christiną Aguilerą czy The Killers. W Zoot Woman towarzyszą mu Adam Blake i Johnny Blake, którzy podczas koncertów występują sami.Zespół zadebiutował albumem „Living in a Magazine” w 2001 roku i dość szybko uznany został jako jeden z czołowych przedstawicieli electroclashu. – To dźwięki złamanego serca, które słychać w poczekalniach i apartamentach – pisał o płycie dziennikarz „The Independent”. – Na pudełku powinno być napisane „Nowy Jork, Londyn, Paryż, Monachium”.

Dwa lata później ukazała się płyta zatytułowana po prostu „Zoot Woman”, z której pochodził singel „Gem” wykorzystany w reklamie firmy Rimmel z Kate Moss. Z kolei „Calmer” można było usłyszeć w „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.


Na trzecią płytę fani musieli czekać 6 lat. W 2009 światło dzienne ujrzał zestaw „Things Are What They Used To Be”, poprzedzony singlami „We Won’t Break” i „Live In My Head”.

W sierpniu 2014 roku premierę miał najnowszy longplay Zoot Woman, „Star Climbing”, który powstawał przez 3 lata.

Więcej o twórczości kapeli można przeczytać w naszym tekście „7 najlepszych piosenek Zoot Woman”.

Zoot Woman

Miejsce: Warszawa, Hybrydy
Data: 20 stycznia 2015
Bilety: od 49 zł
Organizator: Go Ahead

Miejsce: Poznań, Pod Minogą
Data: 21 stycznia 2015
Bilety: od 49 zł,
Organizator: Go Ahead

Aby wygrać bilety, należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Nasza sierotka wylosuje laureatów 18 stycznia, w niedzielę (nagrodą pocieszenia będzie ostatnia płyta zespołu, czyli „Star Climbing”). O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Z jakiego miasta pochodzą Zoot Woman ?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.