Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncerty Selah Sue

Selah Sue fot. Archiwum Artystki/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was podwójne bilety na koncerty Selah Sue 19 kwietnia w krakowskim Studiu i 20 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Selah Sue wraca do Polski by promować ubiegłoroczny album „Reason”. Poniżej znajdziecie setlistę z klubu Studio w Krakowie z 30 maja ubiegłego roku. Zapewne podczas nowych występów lista piosenek nie będzie różnić się zasadniczo.

„Alive”
„Reason”
„Black Part Love” / „Lost Ones” (Lauryn Hill cover)
„This World” (intro)
„Falling Out”
„Always Home”
„Fyah Fyah”
„Daddy”
„I Won’t Go for More”
„Alone”
„Crazy Vibes”
„Peace of Mind”
„Together”
„Crazy Sufferin’ Style”
Bis:
„Fear Nothing”
Bis:
„Raggamuffin”
Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji albumu Selah Sue wraca „Reason” oraz tekstu „7 najlepszych piosenek Selah Sue plus recenzja EP-ki ‚Alone'”.

Aby wygrać bilet należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 16 kwietnia, w sobotę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się Selah Sue?

Selah Sue
Miejsce: Warszawa, Progresja
Data: 20 kwietnia 2016
Organizator: KnockOut Production

Selah Sue
Miejsce: Kraków, Studio
Data: 19 kwietnia 2016
Organizator: KnockOut Production


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.