Najlepsze Piosenki rozdają DVD z serialem HBO „Dziewczyny”

"Dziewczyny" fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was DVD serialu HBO „Dziewczyny”.

Sponsorem konkursu jest telewizja HBO, gdzie można oglądać serial „Dziewczyny”. Poza DVD z pierwszym oraz trzecim sezonem do wygrania są także kubki termiczne.Zachęcamy do przeczytania naszego wielkiego tekstu13 najlepszych piosenek z serialu HBO „Dziewczyny”.


"Dziewczyny" fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl

„Dziewczyny” fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl

Serial „Dziewczyny” emitowany jest w telewizji HBO. W tej chwili trwa czwarty sezon. Odkodowany pierwszy odcinek można zobaczyć na platformie HBO GO.

Aby wygrać należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy za tydzień 5 lutego, we czwartek. O formie przekazania nagród poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Po krytyce związanej z całkowicie białą obsadą Lena Dunham napisała rolę specjalnie dla czarnoskórego aktora Donalda Glovera. Jak brzmi jego hiphopowy pseudonim?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.