Najlepsze piosenki rozdają książki „The Doors. Gdy ucichnie muzyka…”

Jim Morrison fot. Archiwum/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was dwie książki „The Doors. Gdy ucichnie muzyka…”.

W najnowszej biografii Jima Morrisona i The Doors poznajemy wiele nieznanych dotąd faktów. Śledzimy życie muzyków i ich zespołu od początku do końca, a opowiadają nam o nim oni sami oraz bliscy współpracownicy grupy. Poznajemy prawdę na temat autorstwa piosenek, którymi zachwycił się cały świat. Dowiadujemy się, jak naprawdę zmarł Jim Morrison i dlaczego w ogóle uciekł do Paryża. Przede wszystkim jednak śledzimy historię wzlotu i upadku jednego z największych wokalistów w historii rocka, a jest to historia opisana porywająco – z dramatyzmem godnym pasjonującej powieści lub reportażu śledczego.
Ponadto autor żywo przedstawia barwne lata sześćdziesiąte oraz śledzi losy członków The Doors po śmierci Jima Morrisona. Czytelnik znajdzie tu również wiele niepublikowanych wcześniej wypowiedzi, udzielonych specjalnie z myślą o tej książce, a także zdjęcia i dyskografię zespołu.

Autorem jest Mick Wall — ceniony brytyjski dziennikarz muzyczny, publikujący w takich pismach jak „Kerrang!” i „Classic Rock”; autor książkowych biografii Black Sabbath, AC/DC, Guns N’ Roses, Pearl Jam, Iron Maiden, Led Zeppelin oraz wielu innych zespołów i artystów.

Zachęcamy do przeczytania tekstu „14 najlepszych piosenek The Doors.

Aby wygrać książkę wydawnictwa In Rock należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 29 lipca. O formie przekazania książek poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się aktor, który w 1991 roku zagrał Jima Morrisona w biografii'The Doors'?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze