Najlepsze piosenki rozdają płyty Eda Sheerana

Ed Sheeran fot. Sony Music/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was do wygrania najnowszy (nie taki znowu nowy) album Eda Sheerana „x”.

Ed Sheeran przyjedzie do polski już 13 lutego. Niestety nie mamy dla Was biletów na koncert, ale za to mamy do wygrania płyty (3 sztuki). Album „x” jest jednym z bestsellerów ubiegłego roku – zajął 10 miejsce wśród najchętniej kupowanych zagranicznych albumów przez Polaków.Ed Sheeran od dłuższego czasu jest w trasie koncertowej promującej album „x”. Dziś Anglik zagra w Rzymie, wczoraj zagrał w Dublinie. Poniżej jednak setlista z Madrytu, gdzie Ed Sheeran zagrał w listopadzie.

Ed Sheeran Setlist Barclaycard Center, Madrid, Spain 2014, x

Zestawienie piosenek w Warszawie raczej będzie nieco inne gdyż artysta często zmienia repertuar. Nie są to jednak zmiany duże więc większość z tych piosenek usłyszymy na polskim koncercie.


Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji albumu „x” Eda Sheerana oraz oczywiście do zapoznania się z naszą listą „10 najlepszych piosenek Eda Sheerana”.

Sponsorem konkursu jest Warner Music Poland, wydawca albumu „Sucker” Charli XCX. Płyta ukaże się w Polsce 16 lutego.

Aby wygrać album Eda Sheerana, „x”, należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy za tydzień 2 lutego, w poniedziałek. O formie przekazania płyt poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak należy wymawiać tytuł albumu 'x'?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.