Najlepsze Piosenki rozdają bilety na koncert Helmet

Helmet "Betty" fot. Interscope/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na koncert grupy Helmet, który odbędzie się 12 września w krakowskim klubie Fabryka.

Helmet przyjeżdża do Polski w ramach trasy rocznicowej albumu „Betty”. Po 20 latach od premiery kapela zagra wszystkie piosenki z płyty. Wczoraj opisaliśmy 16 najlepszych piosenek Helmet – do „Betty” dodaliśmy jeszcze dwie perełki.

Helmet po raz pierwszy grał w Polsce pięć lat tamu, ale sam Page Hamilton bywał w naszym kraju wiele razy. Gdy uczył się w Sztutgarcie gry na gitarze klasycznej jeździł do Wrocławia i bardzo polubił to miasto. Mamy nadzieję, że spodoba mu się też Warszawa, bo Kraków spodoba mu się na pewno.




Aby wygrać bilety na koncert Helmet, należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Nasza sierotka wylosuje laureatów 9 września, we wtorek. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Kiedy: 12 września (Piątek) 2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu
Dystrybucja: bilety kolekcjonerskie dostępne na stronie Knockout Production. Bilety systemowe w bileteriach: Ticketpro, Eventim, EBilet, BiletIn (czyli Empiki, Media Markty, Saturny w całej Polsce).

Pytanie konkursowe:

Page Hamilton towarzyszył Davidowi Bowiemu podczas jednej z tras koncertowych jako gitarzysta. Którą płytę promował wówczas autor 'Let's Dance'?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze