Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert grupy Fisz Emade Tworzywo oraz Izy Lach

Fisz Emade fot. ART2 Music/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na koncert grupy Fisz Emade Tworzywo oraz Izy Lach, który odbędzie się 14 listopada w krakowskiej Fabryce.

Fisz i Emade podczas krakowskiego koncertu będą promować album „Mamut”, którego premiera została zapowiedziana na jutro (6 listopada). Bracia Waglewscy przyjadą ze swoim zespołem Tworzywo. „Mamut” to kolejny eksperyment wszechstronnie uzdolnionych muzyków. Tym razem charakterystyczne teksty Fisza łączą się z niemal popowo-dyskotekowymi aranżacjami Emade. Na albumie gościnnie pojawili się Kasia Nosowska, Justyna Święś z The Dumplings oraz chór Ensembble Terrible.

Iza Lach zaprezentuje przede wszystkim piosenki z najnowszego wydawnictwa. Więcej o nowej płycie artystki można przeczytać w tekście Iza Lach – „Painkiller” (Recenzja + Wideo + Odsłuch).
Aby wygrać bilety na koncert grupy Fisz Emade Tworzywo oraz Izy Lach, należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Nasza sierotka wylosuje laureatów 10 listopada, w poniedziałek. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Kiedy: 14 listopada (piątek) 2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Kto: Fisz Emade Tworzywo, Iza Lach, Kfjatek (rozgrzewka + afterparty)
Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu
Dystrybucja: bilety kolekcjonerskie dostępne na stronie Knockout Production., bilety systemowe w bileteriach: Ticketpro, Eventim, EBilet, BiletIn (czyli Empiki, Media Markty, Saturny w całej Polsce).

Pytanie konkursowe:

Jaki tytuł nosi poprzednia płyta Izy Lach?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze