Najlepsze Piosenki rozdają bilety na koncert Ghost

Ghost fot. Universal Music Polska||NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na koncert Ghost, który odbędzie się 25 czerwca w warszawskiej Stodole.

Grupa Ghost jest obecnie w trasie po Europie. Szwedzka kapela w ostatnich dniach odwiedziła kilka festiwali. Wczoraj (9 czerwca) grali na Pinkpop Festival w Holandii, 8 czerwca w ramach trasy Tour Zero Year 2014 zagrali w czeskim Brnie. Koncert w Stodole to nie jest występ festiwalowy, więc spodziewamy się, że kapela zagra raczej więcej kawałków niż podczas tych dwóch ostatnich setów (w Czechach 7, w Holandii 11). Bardzo ładne zestawienie szwedzcy metalowcy przedstawili 17 maja w Nowym Jorku. Oto jakie kompozycje usłyszeli widzowie w Best Buy Theater:Intro:
„Masked Ball (Jocelyn Pook song)
Set:
„Infestissumam”
„Per Aspera ad Inferi”
„Ritual”
„Prime Mover”
„Jigolo Har Megiddo”
„Con Clavi Con Dio”
„Elizabeth”
„Body and Blood”
„Death Knell”
„Here Comes the Sun” (The Beatles cover)
„Depth of Satan’s Eyes”
„Stand by Him”
„Genesis”
„Year Zero”
„If You Have Ghosts” (Roky Erickson cover)
Bis:
„Ghuleh/Zombie Queen”
„Monstrance Clock”


W naszym subiektywnym zestawieniu „6 najlepszych piosenek Ghost” znalazły się trzy kompozycje, które raczej usłyszymy na koncercie 25 czerwca w warszawskiej Stodole, czyli „Year Zero”, „Death Knell” oraz „Ritual” .

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Nasza sierotka wylosuje laureatów na tydzień przed koncertem Ghost, czyli 18 czerwca, we środę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Ceny biletów: 99 zł
Organizator: Live Nation

Pytanie konkursowe:

Kto skomponował piosenkę 'Here Comes the Sun' wykonywaną przez grupę Ghost na koncertach? Proszę podać imię i nazwisko kompozytora.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze