Najlepsze piosenki rozdają bilety na koncert zespołów Xxanaxx, Rebeka i Kixnare

Rebeka fot. Archiwum Zespołu/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na koncerty zespołów Xxanaxx, Rebeka i Kixnare w krakowskiej Fabryce 27 marca.

Już za kilka dni w Fabryce święto muzyki alternatywno-zwiewnej z dodatkiem elektroniki i odrobiną tanecznych rytmów. Jednym słowem Xxanaxx, Rebeka i Kixnare. W odwrotnej kolejności.

Najważniejsza w ich muzyce jest przede wszystkim zdolność, do tworzenia bajkowych melodii, refrenów momentalnie zapadających w pamięć i wielobarwnych harmonii. Po tym poznać dobry elektroniczny pop – bo choć podkład i brzmienie są istotne, to o tym czy z morza podobnych duetów zapamiętamy ten konkretny świadczy jego zdolność do tworzenia ładnych piosenek. I tyle – tak pisała o debiucie Xxanaxx Kaśka Paluch z Onetu.Triangles” to małe produkcyjne arcydzieło zawierające dwanaście różnorodnych kompozycji. Mimo tego wszystkie zebrane tworzą spójną całość, która zabiera słuchacza w piękną podróż. Czasem relaksującą, czasem taneczną. Nie dajcie się zwieść okładce, która utrzymana jest w nijakiej kolorystyce. Muzyka duetu nie jest szarobura, mieni się feerią barw. Jeżeli to wydawnictwo to tylko rozgrzewka, to następna płyta może zatrząść światem – jeszcze cieplej wyraża się Łukasz Jankowski z All About Music.


Zachęcamy do przeczytania także naszej recenzji płyty „Triangles” duetu Xxanaxx i oczywiście odsyłamy do tekstu „8 najlepszych piosenek zespołów Xxanaxx, Rebeka i Kixnare”.

Wykonawcy: Kixnare | Rebeka | Xxanaxx

Miejsce: Kraków, Fabryka
Data: 27 marca 2015
Początek: 20:00

Mecenasem konkursu jest Klub Fabryka.

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Laureatów wylosujemy 25 marca, we środę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się hiphopowy zespół, w którego piosence 'System interwałów' śpiewa gościnnie Klaudia Szafrańska?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze