Najlepsze piosenki rozdają bilety na pokaz filmu „Cobain: Montage of Heck”

"Cobain: Montage of Heck" fot. HBO/NajlepszePiosenki.pl


Mamy dla Was bilety na pokazy filmu „Cobain: Montage of Heck” w Warszawie, Szczecinie i Łodzi (23 kwietnia).

„Cobain: Montage of Heck” to jeden z najlepiej… zareklamowanych dokumentów ostatnich miesięcy. Obraz zebrał bardzo dobre recenzje podczas festiwali filmowych w Sundance i Berlinie. W wielu muzycznych periodykach poświęca się dokumentowi sporo miejsca. Recenzenci piszą o tym, że Brettowi Morgenowi udało się stworzyć intymny portret jednego z największych wrażliwców końca XX wieku.

W dokumencie „Cobain: Montage of Heck” zobaczymy sporo współczesnych wypowiedzi na temat muzyka. Zaletą filmu jest jednak to iż posługuje się materiałami źródłowymi, które wcześniej nie były pokazywane. Będzie można m. in. zobaczyć koncert jaki Nirvavna dała dla… dwóch osób.

Pod tym adresem można obejrzeć wspomniany koncert Nirvany.
Polecamy serdecznie nasze teksty „7 najlepszych coverów Nirvany” oraz „7 najlepszych piosenek Nirvany”.

Aby wygrać podwójne bilety należy odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej (proszę zaznaczyć, które miasto Was interesuje). Laureatów wylosujemy 21 kwietnia, we wtorek. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Pytanie konkursowe:

Jak brzmi drugie imię Kurta Cobaina?

Pokazy filmu „Cobain: Montage of Heck” odbędą się w sieci Multikino 23 kwietnia w następujących miejscach:

Bydgoszcz
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Koszalin
Kraków
Lublin
Łódź Silver Screen
Olsztyn
Poznań Multikino 51
Rybnik
Rzeszów
Szczecin
Warszawa Złote Tarasy
Wrocław Pasaż Grunwaldzki
Zabrze

Bilety można kupić na stronie Multikina.


Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.