Najlepsze Piosenki rozdają bilety na koncert Avenged Sevenfold

Avenged Sevenfold fot. Warner Music Poland


Mamy dla Was bilety na koncert Avenged Sevenfold, który odbędzie się 4 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Grupa Avenged Sevenfold przyjedzie do Polski w ramach promocji wydanego 26 sierpnia 2013 roku szóstego albumu, „Hail To The King”. Amerykanie są obecnie w trasie po USA i Kanadzie. Już jutro (16 kwietnia) zagrają w niewielkim kanadyjskim mieście o wdzięcznej nazwie Moose Jaw (Szczęka Łosia). Koncert, który odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie 4 czerwca, będzie pierwszym występem podczas europejskiej trasy. Z tego powodu nie wiemy, jakie piosenki kapela zagra w Polsce, ale możemy się domyślać, że setlista nie będzie znacznie różnić się od tej zaprezentowanej po drugiej stronie Atlantyku. Oto jakie utwory zabrzmiały podczas show 13 kwietnia w Prince George.„Shepherd of Fire”
„Critical Acclaim”
„Welcome to the Family”
„Hail to the King”
„Doing Time”
„Buried Alive”
„Fiction”
„Nightmare”
„Afterlife”
„Guitar Solo”
„Bat Country”
„This Means War”
„Almost Easy”
„Unholy Confessions”


Cieszy nas, że w naszym zestawieniu „5 najlepszych piosenek Avenged Sevenfold” znalazły się trzy kompozycje, które z dużym prawdopodobieństwem usłyszymy na koncercie w Łodzi 4 czerwca, czyli „Doing Time”, „Nightmare” oraz „Bat Country”.

Aby wygrać bilety należy odpowiedzieć na proste pytanie znajdujące się w ramce. Odpowiedzi należy udzielać w facebookowych komentarzach poniżej. Nasza sierotka wylosuje laureatów na dwa tygodnie przed koncertem Avenged Sevenfold, czyli 21 maja, we środę. O formie przekazania biletów poinformujemy laureatów po losowaniu, w którym wezmą udział tylko te osoby, które wcześniej polubią nasz profil na Facebooku.

Ceny biletów:
Trybuny – 203 zł
Trybuny – 181 zł
Inner Barrier – 203 zł
GA (płyta) – 181 zł
Niepełnosprawni – 181 zł
Organizator: Live Nation

Pytanie konkursowe:

Na którym albumie Avenged Sevenfold na perkusji zagrał znany z Dream Theater Mike Portnoy?

Komentarze

Wojciech Duś

Wojtek Duś widział więcej koncertów niż zjadł kotletów, a kotlety lubi. Lubi też hip-hop, elektronikę i rock alternatywny. Pracował w korporacjach, ale niezbyt długo. Ulubiona wokalistka: Janelle Monáe. Ulubiony raper: Kendrick Lamar.